Regulamin

REGULAMIN

Postanowienia ogólne
- Korzystanie z serwisu oznacza akceptację poniższego regulaminu
- Każdy Użytkownik serwisu powinien zapoznać się z niniejszym regulaminem.
- Nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu będzie skutkowało blokadą lub usunięciem konta.
- Administrator może zmienić w każdej chwili treść regulaminu.
- Administrator może udzielić pomocy każdemu Użytkownikowi, gdy ten wyśle swoje zgłoszenie na adres: https://akademia.vidgar.pl/support.html
- Każde zgłoszenie do Supportu należy pisać starannie i z zachowaniem zasad netykiety. Zgłoszenia zawierające wulgaryzmy bądź inne niedozwolone treści będą zamykane bez odpowiedzi.
- Administrator ma prawo do zablokowania możliwości wysyłania zgłoszeń na Support przez Użytkownika bez wcześniejszego upomnienia jeśli łamią one Regulamin. W wypadku, gdy Użytkownik nie stosuje się do zaleceń Administracji i celowo utrudnia jej pracę, również ma ona prawo do nałożenia blokady z wcześniejszym poinformowaniem i upomnieniem.


Prawa użytkownika 
- Zabronione jest ustawianie nazw użytkowników które mogą obrażać innych, jak i zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie lub treści naruszających zasady współżycia społecznego.
- Zabronione jest używanie nazw użytkowników, które można uznać za próbę podszywania się pod inną osobę publiczną, osobę z administracji lub innych instytucji (reklamy innych serwisów itp.)
- Zabrania się pisania na czacie treści które mogą obrażać innych, jak i zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskich lub treści naruszających zasady współżycia społecznego.
- Użytkownik serwisu zobowiązuje się do samodzielnego przechowywania swoich danych dostępowych do konta w bezpiecznym miejscu.
- Przekazanie hasła innym użytkownikom i osobom trzecim jest zabronione. Zakazane jest również proszenie lub inne czynności mające na celu zdobycie hasła lub danych do konta od innych użytkowników.
- Użytkownik wpisuje swoje dane logowania wraz z hasłem tylko w miejscu do tego wyznaczonym w serwisie. Administracja nigdy nie prosi o udostępnienie hasła.
- Każdy użytkownik ponosi odpowiedzialność za swoje konto.
- Administracja nie odpowiada za stratę / zapomnienie hasła.
- Każdy użytkownik jest zobowiązany do podania poprawnych danych przy rejestracji, które będą pomocne przy kontakcie z Administracją.
- Zabrania się handlu SM, przede wszystkim za realne pieniądze. 
- Próba wyżej opisanej sprzedaży będzie karana blokadą osoby łamiącej regulamin oraz wszystkich jej kont.
- Zabrania się pisania na czacie grze wiadomości typu "Sprzedam konto/yang/eq/sm" itp. za wszelakie możliwe formy realnych pieniędzy.
- Użytkownik serwisu ma obowiązek odpisać administracji gdy wykonuje jakąkolwiek czynność w grze.
- Użytkownik nie może reklamować innych serwisów tego rodzaju, serwerów teamspeak oraz for interentowych.
- Użytkownik ma prawo odwołać się od blokady nałożonej przez Administratora.
- Użytkownik dokonuje wymian między innymi użytkownikami serwisu na własną odpowiedzialność i administracja nie odpowiada za wyrządzone szkody przez osoby trzecie.
- Użytkownik jest zobowiązany do natychmiastowego zgłoszenia błędu serwisu, w przypadku jego zatajenia lub wykorzystania może nastąpić stała blokada konta i wszystkich powiązanych kont.
- Użytkownik nie może działać na szkodę serwisu, w takim przypadku Administrator ma prawo zablokować konto Użytkownika.
- Korzystanie z nielegalnego oprogramowania jest surowo zakazane i grozi stałą blokadą konta głównego i powiązanych.
- Zabronione jest używanie botów, skryptów, symulatorów klawiatury i innych programów ułatwiających lub automatyzujących rozgrywkę.
- Zabrania się wchodzenia w ścianę, most, wodę i poza obszar swobodnego dostępu.
- Zabrania się zbijania bossów w ścianie, moście, wodzie i poza obszarem swobodnego dostępu. 
- Zabrania się podszywania pod administratora lub innego użytkownika serwisu. Każda taka próba będzie karana stałą blokadą konta.


Prawa i obowiązki Administratora 
- Administrator ma obowiązek zadbać o bezpieczeństwo wrażliwych danych Użytkownika, które zostały podane podczas rejestracji.
- Administrator może nakazać podania loginu lub maila danego Użytkownika.
- Administrator nigdy nie będzie wymagał podania hasła lub pinu podczas rozmowy z Użytkownikiem.
- Administrator traktuje każdego użytkownika na równi.
- Administrator nie ma obowiązku zwrócenia zawartości konta w wyniku błędu serwisu lub kradzieży przez osobę trzecią.
- Administracja może zablokować lub usunąć konto użytkownika bez podania przyczyny.
- Administratorzy są osobami zarządzającymi serwisem. Decyzje Administratorów są ostateczne.
- Wszelkie pytania, reklamacje, propozycje i zastrzeżenia należy wysyłać poprzez System Zgłoszeń lub kierować do Administratorów serwisu.
- Serwis jest własnością administracji serwisu, wliczając w to konta oraz całą ich zawartość.


Dotacje & Płatności
- Serwis można wspierać poprzez dobrowolny zakup konta VIP, które obowiązuje na forum.
- Do każdego konta VIP w zależności od kwoty płatności przyznawane są gratisowe punkty, za które możemy wykupić dodatkowy dostęp do usług premium przy koncie VIP.
- Płatności (Przelew, Paysafecard) są obsługiwane przez serwis Cashbill.pl, w razie problemów z daną transakcją prosimy o kontakt z naszym Supportem lub złożenie reklamacji na stronie: https://www.cashbill.pl/kontakt#formularz
- Pieniądze nie są zwracane przy ewentualnym zamknięciu działalności serwisu lub blokady konta.


Polityka Prywatności 
- Serwis korzysta z usługi Google Analytics od firmy Google Inc. do analizy statystyk. W tym celu stosujemy tzw. pliki „cookies”, czyli pliki tekstowe, które zapisywane są na komputerze użytkownika. Informacje są przekazywane na serwer Google w USA i tam są przechowywane. Użytkownik może ograniczyć zapisywanie cookies przez zastosowanie odpowiednich ustawień w przeglądarce internetowej.
- Serwis przetwarza takie dane jak: login, adres email, adres IP, numer PIN w celach weryfikacyjnych użytkownika. Podane przez użytkownika hasło jest odpowiednio szyfrowane i przechowywane.
- Serwis wykorzystuje dane udostępnione przez użytkowników tylko i wyłącznie podczas korzystania ze strony, logowania, rejestracji, ewentualnie przy zakupie usług płatnych.
- Dane są przechowywane przez okres niezbędny do świadczenia usługi żądanej przez Użytkownika, lub też przez okres określony przez cele opisane w niniejszym dokumencie. Użytkownik może zawsze poprosić Administratora Danych o zawieszenie lub usunięcie danych.
- Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
- Użytkownik ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
- Administrator zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy związanej z danymi Użytkownika i nieudostępniania tych danych osobom nieuprawnionym oraz do należytego zabezpieczenia tych informacji przed dostępem wszelkich osób nieuprawnionych. Administrator nie możesz wykorzystywać tych danych w celach innych niż wskazane w Regulaminie.


Postanowienia końcowe
- Niniejszy regulamin zawiera zbiór praw, informacji i obowiązków które musi znać każdy Użytkownik serwisu.
- Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości reklamowych/newsletterów poprzez wiadomości email.
- Zastrzegamy sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w dowolnym miejscu i czasie z uprzednim poinformowaniem o tym użytkowników.
- Wpłaty dokonywane za pośrednictwem usług: Przelew, Karta, PayPal, Paysafecard dokonywane są dobrowolnie a formą gratyfikacji ze strony serwisu jest nadanie statusu konta VIP na naszym forum oraz nadaniu gratisowych punktów danemu Użytkownikowi.


Dane właściciela serwisu
Nazwa:
 ITNT DAMIAN BARANOWSKI
NIP: 5783141907
REGON: 386009460

1
10 lvl
2
8 lvl
3
6 lvl
4
5 lvl
5
4 lvl
6
2 lvl
7
1 lvl
8
1 lvl
9
1 lvl
10
1 lvl
1
Lewandowski
120 lvl
2
Pasjak
120 lvl
3
Chmielu
120 lvl
4
Smerfetkaa
120 lvl
5
Lalus
120 lvl
6
SHACKLETON
120 lvl
7
TATUAZYK
120 lvl
8
Shelby
120 lvl
9
Krychowiak
120 lvl
10
PLATAoPLOMO
119 lvl